320GB 2,5' StoreJet F series TS320GSJ25F

320GB 2,5' StoreJet F series TS320GSJ25F

Dysk zewnętrzny StoreJet 25F to kombinacja technologi i stylu doprowadzona do perfekcji. Zaprojektowany z myślą o osobach podróżujących...

226.58 złDowiedz sie więcej
320GB 2,5' StoreJet mobile RED TS320GSJ25M-R

320GB 2,5' StoreJet mobile RED TS320GSJ25M-R

StoreJet 25M to prawdziwy tytan wśród dysków zewnętrznych podłączanych przez port USB. Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami...

207.65 złDowiedz sie więcej
320GB 2,5' StoreJet mobile TS320GSJ25M

320GB 2,5' StoreJet mobile TS320GSJ25M

StoreJet 25M to prawdziwy tytan wśród dysków zewnętrznych podłączanych przez port USB. Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami...

206.95 złDowiedz sie więcej
350W EvolvePulse atx2.2 2xsata,12cm fan,pas.PFC

350W EvolvePulse atx2.2 2xsata,12cm fan,pas.PFC

ATX Zasilacz z cichym 120 mm wentylatorem. Prędkość wentylatora ustawia się automatycznie.

70.42 złDowiedz sie więcej
3Com (3CFSU05A) Switch 5x10/100Mbps Soho

3Com (3CFSU05A) Switch 5x10/100Mbps Soho

Biurkowy niezarzadzalny przelacznik 5 x 10/100 (RJ-45). Automatyczne wyczuwanie predkosci 10/100Mbps oraz half/ full-duplex i auto MDI/MDIX na kazdym...

104.57 złDowiedz sie więcej
3Com (3CFSU08) Switch 8x10/100Mbps Soho

3Com (3CFSU08) Switch 8x10/100Mbps Soho

Biurkowy niezarzadzalny przelacznik 8x 10/100 (RJ-45). Automatyczne wyczuwanie predkosci 10/100Mbps oraz half/ full-duplex i auto MDI/MDIX na kazdym...

155.09 złDowiedz sie więcej
3Com (3CSFP91) mini-GBIC LC, 1000BASE-SX SFP

3Com (3CSFP91) mini-GBIC LC, 1000BASE-SX SFP

1000Base-SX SFP Transceiver (MMF LC). Transceiver Gigabit Ethernet: 1 port 1000Base-SX na światlowod wielomodowy (wyjscie LC).

694.03 złDowiedz sie więcej
3Com 3C16470B Baseline 2016 Switch 16x10/100

3Com 3C16470B Baseline 2016 Switch 16x10/100

Baseline Switch 2016 16x 10/100TX, do szafy 19", niezarzadzalny, niestakowalny, Auto MDIX, 802.1p, non-blocking.

274.99 złDowiedz sie więcej

Najpopularniejsze artykuły:

Najpopularniejsze tagi: